Final Autonómica 2012

GUANYADORS DE LA XXXVIII EDICIÓ DE LA FINAL
DE LA COMUNITAT VALENCIANA DE SILVESTRISME
Bétera, 6 de maig de 2012


PASSERELL JOVE

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..61…………. Franciso Tárrega Alfonso
2 …………..44…………. Vicent Pedro Martí
3 …………..42…………. Antonio Martínez
4 …………..39…………. Vicent Pedro Martí
5 …………..38…………. Miguel Fuentes Barona

PASSERELL ADULT

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..56…………. Vicent Pedro Martí
2 …………..55…………. Juan Manuel Domenech
3 …………..53…………. Juan Manuel Barrios García
4 …………..51…………. Ramiro Collado García
5 …………..49…………. Felix Nieto

PASSERELL MIXTO

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..49…………. Angel Montoro Rodríguez
2 …………..46…………. Antonio Ramón Saborit
3 …………..37…………. José Vicente Carles
4 …………..33…………. José Ingles Pérez
5 …………..32…………. José Ingles Pérez

CADERNERA JOVE

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..60…………. Vicente Jaime Carbonell
2 …………..59…………. Manuel Moncho Sánchez
3 …………..54…………. Jesus Medie
4 …………..53…………. Juan José Domenech Merin
5 …………..49…………. José Subiela Ramada

CADERNERA ADULTA

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..45…………. Miguel García Gil
2 …………..41…………. Pascual Ortí Ripoll
3 …………..41…………. Francisco Macian
4 …………..41…………. José Martínez Ibañez
5 …………..39…………. José Subiela Ramada

CADERNERA MIXTA

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..45…………. Enrique Soler Chirivella
2 …………..45…………. Ramiro Collado García
3 …………..44…………. Manuel Vilches Heredia
4 …………..43…………. Enrique Asensi Duran
5 …………..43…………. Salvador Ferrer Marco

GAFARRÓ JOVE

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..46…………. Francisco José Pascual Martínez
2 …………..40…………. Carlos Javier Andrés Marqués
3 …………..39…………. Francisco Fontestad
4 …………..32…………. Ramiro Collado García
5 …………..26…………. Salvador García Talón

GAFARRÓ ADULT

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..45…………. Francisco José Pascual Martínez
2 …………..42…………. Juan José Domenech Merin
3 …………..41…………. Vicente Alcañiz Palomero
4 …………..40…………. Francisco Fajardo
5 …………..39…………. Francisco José Pascual Martínez

VERDEROL JOVE

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..45…………. Sandro Micó López
2 …………..44…………. Manuel Sebastiá Ortega
3 …………..44…………. Enrique Asensi Duran
4 …………..44…………. Julio Ingles Pérez
5 …………..40…………. Jaime Castellano Pérez

VERDEROL ADULT

CLAS.          PUNTS          NOM
1 …………..58…………. José Jamys López Nix
2 …………..44…………. Vicente Bravo
3 …………..43…………. Salvador González Piqueras
4 …………..34…………. Ramón García Ballester
5 …………..34…………. Vicente Alcañiz Palomero

PINSÀ

CLAS. PUNTS NOM
1 …………..47…………. Francisco José Pascual Martínez
2 …………..24…………. Javier Mañez
3 …………..23…………. Alberto Campos Carretero
4 …………..23…………. Javier Mañez
5 …………..23…………. Javier Mañez

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *